WRÓĆ DO FORMY PO KWARANTANNIE

startujemy już 1 LIPCA

Ponieważ sytuacja jest wyjątkowa, podejmuję szybkie działania! Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, po wielu wiadomościach i telefonach „„ratuj, zrób coś, abym mogła wrócić do formy po kwarantannie”, postanowiłam stworzyć DLA WAS 30 dniowe wyzwanie  WRÓĆ DO FORMY po kwarantannie, pod okiem trenera i dietetyka.

Jeśli jesteś Kobietą, która powtarza sobie, że musi coś zrobić, aby wreszcie dobrze czuć się ze sobą, chce zrzucić 3-5 kg bez efektu jojo. 

Pewnie od jakiegoś czasu powtarzasz sobie, że musisz coś zrobić, by znowu czuć się dobrze we włąsnym ciele, aby założyć tę sukienkę, a nie tylko mijać ją wzrokiem i mówić sobie „no dobra, zaczynam od jutra …”, być może gdzieś po drodze stosowałaś jjuż akieś diety, ale zawsze potem wracałaś do poprzedniej wagi, bo brakowało Ci może motywacji, może podstawowej wiedzy o żywieniu, a może umiejętności planowania i komponowania posiłków?

Niezależnie od tego, co to było, to ten 30-dniowy kurs, to prawdopodobnie najważniejsze wyzwanie z jakim zmierzysz się w tym roku!

Chcesz wiedzieć, co dla Ciebie przygotowałam?

 • 30-dniowe wyzwaniestartujemy od 1 lipca (zapisy trwają do 30 czerwca),
 • 10 live na zamkniętej grupie na FB, z których będziesz mogła korzystać do 31 sierpnia,
 • 5 zadań, które pozwolą Ci raz na zawsze obrać odpowiedni kurs, by schudnąć i zawsze być w formie,
 • Grupę wspaniałych wspierających się Kobiet, które tak jak Ty mają zagłostkę z tym, jak planować i przygotowywać posiłki, jak utrzymać motywację, aby zawsze być w formie,
 • spotkanie na ZOOM podsumowujące wyzwanie, na którym będziesz mogła mi osobiście zadać pytania.

Zastanawiasz się jaki jest plan LIVE? Tylko spójrz!

 1. Organizacja czasu w przypadku planowania posiłków. Otrzymasz materiał na start – o tym, jak się przygotować i zorganizować do tego projektu.
 2. Zasady, które działają i których musisz przestrzegać. Opowiem o nich, abyś mogła być usatysfakcjonowana z powrotu do formy.
 3. Tworzenie własnej listy produktów – dieta musi być smaczna 🙂 Otrzymasz listę preferowanych produktów do wykorzystania w trakcie trwania wyzwania, ale również będziesz mogła zawsze do tej listy wracać po zakończeniu wyzwania, ilekroć będziesz chciała i miało na to ochotę.
 4. Jak tworzyć pyszne i zdrowe posiłki. Opowiem Ci o zasadach i sprawdzonych trikach, aby utrzymać formę i zrzucić 3-5 kg w ciągu 30 dni.
 5. Oszczędzaj czas na przygotowywanie posiłków! Pokażę Ci, jak to wszystko ogarnąć, aby nie siedzieć ciągle w kuchni i w garach.
 6. Na przekór tanim sloganom – typu „jedz mnie, chudnij szybciej”! Wyjaśnię Ci co działa, a co absolutnie nie zadziała.
 7. Zdrowe przekąski, co warto mieć ze sobą na wypadek ataku „głoda”?
 8. Stwórz swój własny jadłospis! Pokaże Ci jak to zrobić. Otrzymasz ode mnie przykładowy jadłospis na 2 dni!
 9. Na co zwracać uwagę, kiedy idziesz do restauracji i wybierasz posiłki z menu? Pokaże Ci kilka trików, jak zamówić super danie w restauracji, bez poczucia winy, że coś robisz nie tak… Na przykładzie 2 kart dań pokażę Ci, jak to ogarnąć!
 10. Wprowadź zmiany na co dzień i rób co mówię!

Nie zostawię Cię z tym samą 🙂

Uwaga dla Pacjentek i Podopiecznych, które prowadzę lub kiedykolwiek prowadziłam indywidualnie – Was obejmuje specjalna cena!!! Zgłoś się do mnie, aby uzyskać więcej szczegółów!

Każda z Was, aby wziąć udział w wyzwaniu musi:

 • wysłać zgłoszenie rejestracyjne mailowo personaldietcoaching@gmail.com i czekać na maila zwrotnego,
 • następnie opłacić udział w wyzwaniu i przesłać potwierdzenie płatności mailem,
 • przeczytać zwrotnego maila ode mnie, o szczegółach dołączenia do zamkniętej Grupy na FB

OSOBY NIEZAREJESTROWANE I OSOBY ZAREJESTROWANE, które nie opłaciły udziału w wyzwaniu,  NIE WEZMĄ UDZIAŁU W WYDARZENIU!

Do 25 czerwca obowiązuje cena 149 zł

Później 249 zł.

Zgłoszenia i wpłaty na wydarzenie przyjmuję do 30 czerwca.

Start wyzwania 1 LIPCA 2020!

DOłĄCZ DO WYZWANIA!