FIT Grupa Wsparcia

Podejmij 30-dniowe wyzwanie i dołącz do Grupy Wsparcia dla Kobiet!

Zadbaj o swoje zdrowie i schudnij raz na zawszE.

Dla KOGO jest ta Grupa?

Jeśli jesteś KOBIETĄ, która

  • czuje, że utknęła w miejscu,
  • ma dosyć diet, jest nimi zmęczona,
  • a z drugiej strony chcesz zadbać o swoje zdrowie i zdrowie swoich bliskich,
  • mieć więcej energii,
  • odzyskać kontrolę nad jedzeniem,
  • schudnąć raz na zawsze (bez efektu jojo),
  • potrzebujesz motywacji i wsparcia i wskazówek i przysłowiowego „kopa” …

To DOŁĄCZ do GRUPY, bo grupie jest raźniej i jest wsparcie.  Tutaj znajdziesz zasady, pomysły na posiłki, możesz zadawać pytania, zawsze ktoś wspomoże.

Po tych 30 dniach możesz pozostać z ZASADAMI na zawsze lub zmodyfikować je na własne potrzeby.

Musisz wiedzieć, że 30 dni WSTĘP – początek Twoich zmian żywieniowych. Nie nastawiaj się, że zrzucisz 10 kg w miesiąc, bo tak nie będzie. Mogę zagwarantować Ci, że na pewno poprawisz swoje samopoczucie, zdrowie, zaczniesz bacznie przyglądać się temu, czym się odżywiasz a utrata zbędnych kilogramów, to będzie Twój bonus za wytrwałość i zaangażowanie.

Zanim zaczniesz udzielać się na Grupie i zadawać pytania – zapoznaj się z Regulaminem Grupy oraz Zasadami Wyzwania. Wszystkie informacje są podpięte w plikach na Grupie.

Jeśli jesteś osobą otwartą, ciekawą i chcesz spróbować i poznać – jak można odżywiać się by było i zdrowo i efektywnie dla Twojej sylwetki – zapraszam serdecznie – Ella Kuszyk – trener, coach, dietetyk.

UWAGA!

  1. Celem Grupy jest wsparcie, motywacja, informowanie oraz wymiana doświadczeń między jej uczestnikami.
  2. Grupa ta nie jest substytutem fachowej porady u lekarza czy dietetyka. Dlaczego? Każdy ma inny problem, to co jednej osobie może pomóc innej może zaszkodzić. Na Grupie nie są udzielane indywidualne porady. Tego typu porady udzielne są na konsultacjach, ponieważ wtedy w oparciu o parametry składu ciała, wyniki badan krwi, badań USG czy innych badań, jestem w stanie dopiero zaproponować spersonalizowany sposób odżywiania.
  3. Pamiętaj: każdy z nas jest inny, ma swoje jawne lub ukryte choroby lub ich po prostu nie ma, każdy może mieć inne hormony, enzymy, bakterie jelitowe, inne geny, inną historię choroby.